Emil Engberg

VD

0651-490 01

emil.engberg@sidskogen.se
 

Anders Jonsson

Arbetsledare / Senior Adviser

070-638 75 72

anders.jonsson@sidskogen.se
 

Andreas Nilsson

Arbetsledare

072-456 99 11

andreas.nilsson@sidskogen.se
 

Fanny Bergman

Ekonomi
0651-490 05

fanny.bergman@sidskogen.se
 

Magnus Ljungberg
Arbetschef

0651-490 02

magnus.ljungberg@sidskogen.se
 

Mikael Kvernplassen

Platschef

073-771 03 03

mikael.kvernplassen@sidskogen.se
 

Mikael Fredhom

Arbetsledare

070-655 08 41

mikael.fredholm@sidskogen.se
 

Monica Backlund

Ekonomi
0651-490 05

monica.backlund@sidskogen.se
 

Marcus Olsson

Arbetschef

0651-490 03

marcus.olsson@sidskogen.se
 

Christian Jonsson

Platschef

073-059 93 43

christian.jonsson@sidskogen.se
 

Simon Sallander

Arbetsledare

073-809 60 01

simon.sallander@sidskogen.se
 

Huvudkontor

0651-490 00

info@sidskogen.se

Post- och besöksadress:
Stationsgatan 27
827 50 Järvsö

Org.nr: 556801-5084
Bankgiro: 607-6673 

Kontakta oss gärna om du har frågor angående anbud, offert, projekt eller övriga frågor.