Emil Engberg

VD, Arbetschef Norr

0651-490 01

emil.engberg@sidskogen.se
 

Mikael Kvernplassen

Platschef Region Öst

073-771 03 03

mikael.kvernplassen@sidskogen.se
 

Ola Sundberg

Platschef Härjedalen

070-611 37 38

ola.sundberg@sidskogen.se
 

Marcus Olsson

Arbetschef Region Öst

0651-490 03

marcus.olsson@sidskogen.se
 

Morgan Jonsson

Platschef Byggservice Ljusdal/Bollnäs
070-611 67 09

morgan.jonsson@sidskogen.se
 

Magnus Ljungberg
Platschef Entreprenad Hälsingland

0651-490 02

magnus.ljungberg@sidskogen.se
 

Peter Wilkens

Platschef Byggservice Hudiksvall

070-611 03 99

peter.wilkens@sidskogen.se
 

Huvudkontor

0651-490 00

info@sidskogen.se

Post- och besöksadress:
Norrkämstaleden 18
827 31 Ljusdal

Org.nr: 556801-5084
Bankgiro: 607-6673 

Kontakta oss gärna om du har frågor angående anbud, offert, projekt eller övriga frågor.