Emil Engberg

VD

070-674 59 99

emil.engberg@sidskogen.se
 

Anders Jonsson

Arbetsledare / Senior Adviser

070-638 75 72

anders.jonsson@sidskogen.se
 

Andreas Nilsson

Arbetsledare

070-270 71 45

andreas.nilsson@sidskogen.se
 

Magnus Ljungberg
Arbetschef

070-350 26 19

magnus.ljungberg@sidskogen.se
 

Christian Jonsson

Platschef

073-059 93 43

christian.jonsson@sidskogen.se
 

Fanny Bergman

Ekonomi
070-649 40 08

fanny.bergman@sidskogen.se
 

Marcus Olsson

Arbetschef

073-809 68 67

marcus.olsson@sidskogen.se
 

Mikael Fredhom

Arbetsledare

070-655 08 41

mikael.fredholm@sidskogen.se
 

Monica Backlund

Ekonomi
070-626 74 21

monica.backlund@sidskogen.se
 

Kontor

0651-34 12 20

info@sidskogen.se

Post- och besöksadress:
Stationsgatan 27
827 50 Järvsö

Org.nr: 556801-5084
Bankgiro: 607-6673 

Kontakta oss gärna om du har frågor angående anbud, offert, projekt eller övriga frågor.